گالری ما

اطلاعات تماس

ستون گچی

ستون گچی ، یکی از عناصر زیبایی بخش در هر بنا است .این ستون های گچی همانطور که از نامش پیداست از گچ ساخته شده و دارای یک پوشش رنگ اولیه است. از ویژگی های مثبت آن می توان گفت که بر خلاف ستون های چوبی، ستون گچی دچار پوسیدگی، تاب برداشتن و ترک نمی ‎شود و محدودیت وزنی ندارد. در صورت نیاز به استفاده از آن لازم است با کارشناسان رامادکور در تماس باشید.
ستون گچی
ستون گچی
  نکات حائز اهمیت در بررسی ستون گچی ستون‌ها، از قبل با پرایمر رنگ‌آمیزی شده‌اند و می‌توانند کاربردهای فراوانی را در ساخت و ساز داشته باشند. در حین استفاده از ستون گچی لازم است رنگ متناسب با نیاز خود را انتخاب کنید. معمولاً از ستون‌های کامل برای فضاهای داخلی استفاده می‌شود و از نیم ستون‌ها می‌توان برای پوشاندن تکیه‌گاه ساختاری نامطلوب در کاربردهای بیرونی استفاده کرد. تمامی ستون‎ها در سه بخش (شفت، سرستون و پایه) برای سهولت جابجایی و موقعیت یابی ساختمان شما عرضه می شوند. شما می توانید دستورالعمل‌هایی متناسب با هر ستون را از صفحات محصول در حین خرید بررسی کرده و سپس تهیه نمایید. پس از نصب ستون گچی، کارشناسان این حوزه رنگ‌های اکریلیک مبتنی بر آب را توصیه می‌کنند که به راحتی در فروشگاه‌های مرتبط با این حوزه یافت می‌شود. لطفاً اطمینان حاصل کنید که رنگ مناسب با فعالیت خود را انتخاب کنید. در حالی که تعداد زیادی از مشتریان ستون های خود را سفید می‎کنند، ممکن است بخواهید جلوه‌ای رنگی یا مرمری برای ستون خود ایجاد کنید.
ستون های گچی
ستون های گچی
مزایای استفاده از ستون‌های گچی
  • نصب آسان: ستون‌ها به دلیل وزن سبک اما مواد سخت، فقط به چسب‌های فرموله شده برای نصب نیاز دارند.
  • صرفه جویی در زمان: این نوع ستون‎ها را می‎توان بسیار سریع‎تر و آسان‎تر نصب کرد. در حالی که نصب سایر ستون‎های دیگر یک کار سنگین و دشوار است که زمان و مهارت‎های بیشتری را می‎طلبد.
  • طراحی دقیق: قالب‎های گچی ظاهری گرد دارند و قالب‎های فولادی مورد استفاده برای این ستون‎ها بسیار دقیق طراحی شده‌اند.
طیف وسیعی از پوشش‎های ستون گچی تقویت شده با الیاف شیشه، راه حلی آسان و همه کاره برای پنهان کردن ستون‎های ساختاری و عناصر ساختمانی هستند تا ظاهری یکپارچه و جذاب را ارائه دهند که می‎تواند برای تکمیل طرح کلی پروژه شما مورد استفاده قرار گیرد. کارشناسان این حوزه طیف وسیعی از روکش‎های دایره‌ای شکل از قطر 200 میلی‌متر تا 1000 میلی‌متر و با طول‎های موجود تا 3000 میلی‌متر را تولید می‎کنند. همچنین در صورت لزوم می‎توان روکش‎ها را برای رسیدن به ارتفاعات بیشتر روی هم قرار داد. از آنجایی که روکش‎های ستون گچی در قالب‎های متنوعی شکل می‎گیرند، می‎توان آنها را به اشکال و ابعاد خاصی ساخت تا نیازهای دقیق پروژه های فردی را برآورده کنند.   انواع ستون های گچی ستون‎ها طیف گسترده‌ای از طرح‌های مناسب را برای کاربردهای داخلی و خارجی ارائه می‌دهند که هر کدام عملکرد مختص به خود را دارند. هر ستون از سه قسمت ساخته شده است تا حداکثر انعطاف پذیری را به نصاب‎ها بدهد. تکنسین‎های این حوزه می‌توانند مجموعه‌‎ای از ستون کامل یا سرستون‌ها، شفت‌ها و پایه‌های جداگانه را عرضه کنند. اجزاء ستون گچی را می‌توان در بسیاری از موارد برای ایجاد طرح و اندازه دلخواه تعویض کرد. شفت‎ها را می‎توان در پایه برش داد تا اندازه را تطبیق دهد. بهتر است ابعاد و سایز ستون خود را از قبل مشخص کنید تا در حین نصب دچار اشتباه نشوید. در حقیقت، انواع متنوعی از ستون گچی با ابعاد و شکل‎های مختلف در بازار موجود است. بسته به سلیقه و طراحی فضای ساختمانی خود، می‎توانید یکی را انتخاب و خریداری کنید. گچ تقویت شده با شیشه ماده‎ای سبک و بادوام است که می‎تواند برای ساختن ویژگی‎های معماری فضای داخلی شما از قبیل، دیوارها و سقف‎ها استفاده شود. سعی کنید قبل از خرید از افراد کارشناس و متخصصین این حوزه راهنمایی و مشورت بخواهید، چرا که آن‎ها سال‌هاست که در قالب‌گیری‌های گچی تخصص دارند. این افراد با معماران، نقشه‌برداران و پیمانکاران ساختمانی کار کرده‌اند و شما را برای پروژه‌های ساختمانی راهنمایی می‎کنند.
0
×

 

سلام !

با یک کلیک در واتساپ پاسخگو شما هستیم.

× چت واتساپ سریع ترین روش پاسخگویی