گالری ما

اطلاعات تماس

خدمات نصب گچبری و پتینه کاری

نصب گچبری های آماده یکی از دغدغه های همه افرادی است که ابزار گچی پیش ساخته را تهیه می کنند و برای نصب آن به مشکل می خورند. راما دکور این امکان را دارد که محصولات خرداری شده را برای شما نصب و بعد از نصب پتینه کار نمایید. در ادامه با هم نحوه نصب گچبری های آماده را بررسی می کنیم اما اگر برای نصب این قطعات به مشکل خوردید، نگران نباشید ما آمادگی این را داریم که نصاب های حرفه ای برای انجام پروژه شما ارسال نمایید.

نصب گچبری پیش ساخته

مراحل نصب گچبری پیش ساخته

 اولین کاری که برای نصب قطعات گچی باید انجام دهیم آماده سازی دیوار یا سقف می باشد. معمولاً قطعات گچی بر روی دیوار هایی که با گچ کشته پوشش داده شده‌اند نصب می گردد جهت نصب این ابزار های گچی، سطح مورد نظر باید عاری از هرگونه گرد و خاک برآمدگی و یا هر گونه ناخالصی روی دیوار یا سقف باشد. این کار باعث می‌شود کیفیت نهایی کار ما بسیار بالاتر باشد.

 در مرحله بعدی می بایست محل هایی که قرار است در آن ابزار گچی نصب شود علامت گذاری شود. یکی از ابزارهای پر کاربرد برای این کار تراز لیزری می باشد. پس از علامت گذاری و خط کشی های لازم می بایست به سراغ ابزار گچی خود برویم ابزار های گچی را از بسته بندی خارج نموده و بر اساس نیاز ما آنها را برش میزنیم. توجه داشته باشید برای گوشه قاب ها بهتر است ابزار فارسی بر شود.

 در گام بعدی نیاز به چسب کاری قطعات گچی پیش ساخته داریم که از چسب ماستیک برای این عمل استفاده می نماییم. سطوحی که نیاز به چسب کاری دارند در ابتدا خاک گیری می‌شوند و سپس با استفاده از یک قلمو به چسب آغشته می شود.  سپس ابزار گچی در محل های علامت گذاری شده بر روی سقف و دیوار نصب می گردد برای اطمینان از نصب محکم و قوی با استفاده از میخ کوب بادی میخ هی نازک را در ابزارها میزنیم. این کار استحکام کار را به شدت بالا میبرد. 

 بعد از نصب قطعاً درز هایی را در کل کار میبینید که باید با استفاده از گچ و یا چسب ماستیک این درزها پر گردد. برای صاف کردن این قسمت ها سعی کنید از کاردک های مخصوص استفاده نمایید. 

پس از اینکه ابزارهای گچی نصب شده و چسب آن به طور کامل خشک شده اند میب توانیم به سراغ رنگ آمیزی این قطعات برویم در مرحله اول ما یک رنگ سفید بر روی گچ میزنیم تا یک سطح یک دست داشته باشیم، سپس می توانیم با استفاده از پتینه کاری طرح دلخواه خود را بر روی گچ کاری ها پیاده نماییم.

 

پتینه کاری گچبری

پتینه کاری یکی از هنرهای اصیل ایتالیایی می باشد.  در قدیم از پتینه کاری برای کهنه کردن یک بنا یا یک ظرف استفاده می شد.  این هنر زیبایی های خاص خود را دارد شما با یک بار مشاهده آن مجذوب طرح های بی نظیر آن می شوید.  امروزه پتینه کاری بسیار محبوب شده و به داخل منازل ما ما راه پیدا کرده است.  پتینه کاری گچبری می تواند بر روی ابزار های گچی، دور لوستری ، ابزار گلویی و موتیف ها انجام شود که جلوه بسیار خاصی به نمای داخلی و دکوراسیون ما دهد.

 پتینه کاری هنری جذاب است و نیاز به تجربه بالایی برای اجرای زیبای آن دارد.  اگر که برای فضای خود نیاز پتینه کاری داشتید می توانید این موضوع را با راما دکور مطرح کنید تا پتینه کار حرفه ای برای شما اعزام گردد برای این کار کافیست از طریق چت واتساپ با ما در ارتباط باشید.

 

پتینه کاری روی گچبری
0
×

 

سلام !

با یک کلیک در واتساپ پاسخگو شما هستیم.

× چت واتساپ سریع ترین روش پاسخگویی