گالری ما

اطلاعات تماس

بازسازی منزل

بازسازی منزل کارهای است که شما در پس از چند سال زندگی یا گذشتن چند سال از سن بنا انجام می دهید. معمولا بازسازی منزل مربوط به بخش های نازک کاری ساختمان می شود. اما گاها نیاز به تغییر دز بخش سفت کاری علی الخصوص بخش دیوار کشی ها نیاز است. اگر در بازسازی منزل نیاز به تغییر در دیوار چینی ساختمان باشد، می بایستی مجوز نوسازی نیز اخذ شود . اما تغییر در نازک کاری که شامل عایق کاری، کاشی کاری ، سنگ کاری، نقاشی ، برقکاری، نصب در و پنجره بدون مجوز نیز قابل اجراست. 

 

چند نمونه بازسازی منزل را در زیر ببینید.

بازسازی آشپزخانه

بازسازی منزل می تواند شامل بخش های مختلفی باشد. به طور مثال برای تغییر در بازسازی یک آشپزخانه میتوان با استفاده از تغییر کابینت ها، کاشی کاری ها و حتی تغییر ورودی آشپزخانه اقدام به بازسازی این بخش از ساختمان نمود. در بازسازی نکته مهم توجه به طراحی مدرن و بروز می باشد. مادر راما دکور سعی داریم که بهترین و به روز ترین طراحی ها را برای شما اجرا نماییم. بازسازی باید با هدف ایجاد آرامش و آسایش برای خانواده ها انجام گیرد معمولاً در بازسازی ها نقاط ضعف یک ساختمان اصلاح می گردد تا افراد بتوانند تجربه بهتری از زندگی در همان مکان را داشته باشند.

توجه به مثلث کار در آشپزخانه از نکات مهم و ضروری برای استفاده بهینه از یک آشپزخانه می باشد.  باید توجه داشت که در بازسازی آشپزخانه حتماً به این نکته توجه کرد گاهی جابجایی سینک ظرفشویی کمک بسزایی در تشکیل مثلث کار در  آشپزخانه می کند.  رعایت استاندارد های متفاوت از دیگر نکات ضروری در زمان بازسازی آشپزخانه می باشد.  توجه به ارتفاع کابینت ها، حداقل ورودی، رعایت استاندارد فضاهای مورد نیاز ماشین لباسشویی، یخچال و ماشین ظرفشویی از حداقل‌های مورد توجه باید باشد.

بازسازی سرویس بهداشتی و حمام

یکی از بخشهای پرطرفدار در بازسازی منزل، بازسازی سرویس بهداشتی و حمام است.  ایجاد تغییر در کاشی کاری و اجرای یک طرح مدرن می ‌توانند یک سرویس بهداشتی را به طور کامل متحول کند.  تغییر در نوع کاسه توالت از ایرانی به فرنگی، می ‌تواند در جهت تجربه بهتر استفاده کنندگان از آن باشد.  در حمام ها نیز کاشی کاری بسیار تاثیر گذار می باشد. در خیلی از حمام ها با تغییر نوع دوش و یا استفاده از شیشه سعی در بهبود طراحی آن می شود. 

 

 از نکات مهم در بازسازی منزل می توان به این نکات اشاره کرد قبل از شروع به بازسازی باید ابتدا در نظر بگیریم که چه هدفی را دنبال می‌کنیم: 

  •  باید بدانیم چه افرادی قرار است در این محل زندگی کند.
  •  باید نیاز اشخاص متفاوت را تشخیص داده و بر اساس آن طراحی را اجرا کنیم.
  •  با توجه به بودجه مورد نظر باید سعی کنیم بیشترین تغییرات در بازسازی منزل اعمال گردد.
  •  توجه به سلیقه مصرف کنندگان نهایی در بازسازی یک منزل بسیار تاثیر گذار خواهد بود.
بازسازی حمام

جهت دریافت مشاوره میتوانید با رامادکور در تماس باشید و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.

اگر به دنبال بازسازی منزل خود هستید همین حالا با راما دکور تماس بگیرید.

0
×

 

سلام !

با یک کلیک در واتساپ پاسخگو شما هستیم.

× چت واتساپ سریع ترین روش پاسخگویی